KONST / Litografier / Färglitografi 12713032
nr 1271 3032
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, "Riddarhuset", signerad. Motivet: 35x43 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:15:41
5/8 12:08:07
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius